U rytíře Brtníka z Brtníků
Autokatový výlet 7.- 8. května 2022 Vedoucí: Milan Jehlička, mobil 723 160 199, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Odjezd: v 7.00 od zimního stadionu po trase: Rosice n/L, D11, Praha, D6, Krupá, ... Rakovník Ubytování: TENIS CENTRUM CAFEX, Na Studánkách 2590, Rakovník; čtyřlůžkové pokoje Placení 27. 4. 2022 mezi 15. – 16 hod. v ED na Pernštýnském nám. |
Odjezd: v 7.00 od zimního stadionu po trase: Rosice n/L, D11, Praha, D6, Krupá, Rakovník, Kožlany, Rakovník
Mapy: KČT č. 33 Křivoklátsko a Rakovnicko, trasy: 10 – 21 km
Cena: členové TKSP do 25-ti let 710, členové TKSP nad 25 let 850, nečlenové 950
Ubytování: TENIS CENTRUM CAFEX, s.r.o., Na Studánkách 2590, Rakovník
Čtyřlůžkové prostorné pokoje mají soc. zázemí, TV, ledničku. Kuchyňka není k dispozici.
Vzhledem ke změně termínu možnosti bezplatného storna autobusu lze vracet účastnický poplatek pouze tehdy, odhlásí-li se zájemce v termínu minimálně 7 dní před odjezdem.
Výlet je zařazen do kalendáře akcí KČT,spolek odbor Synthesia Pardubice plánovaného období a oblasti KČT Pardubický kraj. Členové a nečlenové KČT během organizované akce, člen KČT během organizované dopravy na akci u pojišťovny VZP, a.s. od 1.2.2019, IČO 271 16 193. Číslo pojistné smlouvy je 1310001770
Trasy:
Sobota 7.5. trasa A: Z autobusu vystoupíme před obcí Kožlany u rybníku Vožehák a budeme pokračovat po Č zn. kolem říčky Javornice, u které stojí řada mlýnů. Projdeme obcí Milíčov a z rozcestí Machův mlýn pokračujeme stále po Č zn. proti proudu Šipského potoka až na hrad Krakovec. Po prohlídce hradu pokračujeme opět po Č zn. přes obce Malinová a Žďáry do Lubné, kde nás vyzvedne autobus. Odjezd na ubytování v 17 hod.
Celkem 21 km
Trasa B: Stejně jako trasa A na hrad Krakovec. Dále po Ž zn. do obce Všesulov.
Celkem 15 km
Trasa C: Stejně jako trasa A na hrad Krakovec, kde po prohlídce hradu počká na autobus. Odjezd na ubytování v 17 hod.
Celkem 11 km
Neděle 8.5. Autobusem pojedeme všichni na prohlídku kláštera Mariánská Týnice. Po prohlídce kláštera odjedeme ve směru na Kozojedy.
Trasa A: Vystoupí u statku (osady) V Doubí a pokračuje stále po Ž zn. přes Buček a Rohy na hrad Krašov. Po prohlídce hradu pokračuje po Ž zn. na roz. Krašov. Zde odbočí vpravo a po M zn. proti proudu Berounky pokračuje do Kozojed, kde bude čekat autobus. Odjezd v 15.30.
Celkem 15 km
Trasa B: Vystoupíme ve Všehrdech a pokračujeme po M zn. až k rozcestí Krašov roz. Zde odbočíme vpravo po Ž zn., po které dojdeme na hrad Krašov. Po jeho prohlídce se vrátíme na roz. Krašov, odbočíme vpravo a pokračujeme po M zn. proti proudu Berounky do Kozojed, kde bude čekat autobus. Odjezd v 15.30.
Celkem 10 km
Hezké zážitky Vám přeje Milan Jehlička mobil 723 160 199 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Děkujeme sponzorům, za jejichž finanční podpory se akce KČT, spolek odbor Synthesia Pardubice uskutečňují